رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

گزارش ورزشي - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه گزارش ورزشي با ساختار كلامي - موضوع ورزش و تفريحات شامل بحث هاي كارشناسي و داوري رقابتها و نظر سنجي براي مخاطبان برنامه مي باشد كه زمان پخش آن روزهاي برگزاري مسابقات فوتبال ليگ دسته اول به مدت 90 دقيقه است .   ورزش يکي از مفيدترين و سالم ترين سرگرمي هايي است که مي تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند. کسالت و تنبلي را از انسان زدوده و به وي نشاط و شادابي بخشيده، او را براي انجام کارها و وظايف فردي و اجتماعي آماده نموده و اخلاقش را بهبود مي بخشد . روحيه شجاعت، از خود گذشتگي، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقويت نموده، اراده وي را قوي مي سازد. امروزه ورزش يکي از اموري است که به عناوين مختلف در جهان مطرح شده و گروه زيادي به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخي از مردم، ورزشکار حرفه اي اند و گروهي ورزشکار آماتور. گروهي طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن برنامه ها، مسابقات و نمايش هاي ورزشي بوده ، وعده اي نيز از راه ورزش امور زندگي خويش را مي گذرانند. برنامه گزارش ورزشي به انعكاس گزارش زنده نمايندگان فوتبال يزد در ليگ دسته اول باشگاههاي كشور مي پردازد . عوامل برنامه : تهيه كننده و گزارشگر : آقاي مرشدي صدابردار : صدابرداران پخش صدابرداران ورزشگاه : آقايان صديقي - فلاح و دهقاني زاده  
گزارش ورزشي 

برنامه گزارش ورزشي با ساختار كلامي - موضوع ورزش و تفريحات شامل بحث هاي كارشناسي و داوري رقابتها و نظر سنجي براي مخاطبان برنامه مي باشد كه زمان پخش آن روزهاي برگزاري مسابقات فوتبال ليگ دسته اول به مدت 90 دقيقه است .


 

ورزش يکي از مفيدترين و سالم ترين سرگرمي هايي است که مي تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند. کسالت و تنبلي را از انسان زدوده و به وي نشاط و شادابي بخشيده، او را براي انجام کارها و وظايف فردي و اجتماعي آماده نموده و اخلاقش را بهبود مي بخشد . روحيه شجاعت، از خود گذشتگي، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقويت نموده، اراده وي را قوي مي سازد.


امروزه ورزش يکي از اموري است که به عناوين مختلف در جهان مطرح شده و گروه زيادي به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخي از مردم، ورزشکار حرفه اي اند و گروهي ورزشکار آماتور. گروهي طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن برنامه ها، مسابقات و نمايش هاي ورزشي بوده ، وعده اي نيز از راه ورزش امور زندگي خويش را مي گذرانند.


برنامه گزارش ورزشي به انعكاس گزارش زنده نمايندگان فوتبال يزد در ليگ دسته اول باشگاههاي كشور مي پردازد .


عوامل برنامه :

تهيه كننده و گزارشگر : آقاي مرشدي

صدابردار : صدابرداران پخش

صدابرداران ورزشگاه : آقايان صديقي - فلاح و دهقاني زاده