رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

گزارش ورزشی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گزارش ورزشی

Loading the player...

ورزش يکي از مفيدترين و سالم ترين سرگرمي هايي است که مي تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند. کسالت و تنبلي را از انسان زدوده و به وي نشاط و شادابي بخشيده، او را براي انجام کارها و وظايف فردي و اجتماعي آماده نموده و اخلاقش را بهبود مي بخشد . روحيه شجاعت، از خود گذشتگي، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقويت نموده، اراده وي را قوي مي سازد.

برنامه گزارش ورزشي جهت انعكاس گزارش زنده مسابقات با بحث هاي كارشناسي و داوري رقابتها و نظر سنجي براي مخاطبان خود تهیه و تولید می شود كه زمان پخش آن نیزروزهاي برگزاري مسابقات می باشد .

امروزه ورزش يکي از اموري است که به عناوين مختلف در جهان مطرح شده و گروه زيادي به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخي از مردم، ورزشکار حرفه اي اند و گروهي ورزشکار آماتور. گروهي طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن برنامه ها، مسابقات و نمايش هاي ورزشي بوده ، وعده اي نيز از راه ورزش امور زندگي خويش را مي گذرانند.

سال تولید: 1394

تهيه كننده : مجید دهقان نیری

صدابردار : حمید خردادمهر

دستیار تهیه : مهدی پیمانفر

دستیار صداو تصویر : محمد خدام - رضا صفایی

تدوین : عزیزاله وافی

گزارشگر : امید حسین مرشدی - عباس قانعنمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1