رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

گزارش ورزشی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گزارش ورزشی

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه گزارش ورزشي را جهت انعكاس گزارش زنده مسابقات با بحث هاي كارشناسي ، داوري رقابتها و نظر سنجي براي مخاطبان خود تهیه و تولید می نماید كه زمان پخش آن نیز روزهاي برگزاري مسابقات می باشد که در این فصل به پخش مسابقات لیگ فوتبال ساحلی می پردازد  .

ورزش يکي از مفيدترين و سالم ترين سرگرمي هايي است که مي تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند،کسالت و تنبلي را از انسان زدوده، به وي نشاط و شادابي بخشيده، او را براي انجام کارها و وظايف فردي اجتماعي آماده نموده و اخلاقش را بهبود مي بخشد . روحيه شجاعت، از خود گذشتگي، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را در انسان تقويت نموده، اراده وي را قوي مي سازد.

امروزه ورزش يکي از اموري است که به عناوين مختلف در جهان مطرح شده و گروه زيادي به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند،گروهي طرفدار و علاقه مند به ورزش و ديدن برنامه ها، مسابقات و نمايش هاي ورزشي هستند که سیمای مرکز یزد در این راستا گزارش مسابقات ورزشی استان را به سمع و نظر مخاطبان خود می رساند .

تولید سیمای شبکه تابان برنامه گزارش ورزشی را در ساعت 21 به روی آنتن می برد.

سال تولید: 1395

تهیه کننده :  مجید دهقان نیری

کارگردان :  ابوالقاسم ابوترابی

صدابردار :  اکبر فتوحی

تصویربردار :  محمد دهقانی – جواد مصطفوی – فرهاد چراغی

مجری گزارشگر : عباس قانع نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1