رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

گفتگوی ویژه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی ویژه

تهیه کننده : مسعود حکام زاده

تصویربردار : علی حسین زاده – مهرداد ملایی

صدابردار : صدا برداران پخش

مجری : حسین درستکار

سیمای شبکه تابان دربرنامه گفتگوی ویژه که یک برنامه گفتگومحور است پیرامون گزارش عملکرد دستگاههای دولتی ، موضوعات و مسائل مختلف استان با حضور کارشناسان و مدیران مربوطه به بحث وتبادل نظر می پردازد .

دستگاههای اجرایی اعم از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها،‌ موسسات و شرکتهای دولتی به عنوان واحدهای صف و ستاد از طرف قانون‌گذار برای انجام وظایف دولت ایجاد گردیده است و با توجه به وظایف ، مسئولیت‌ها و منابع در اختیار هر یک از واحدهای مذکور ملزم به پاسخگویی می‌باشند. ارزیابی عملکرد یکی از مهمترین فرآیندهای راهبردی است که ضمن ارتفاء پاسخگویی میزان تحقق اهداف و برنامه‌های هر سازمان را مشخص می‌کند ارزیابی به عنوان یکی از فعالیتهای کلیدی و از عناصر اصلی مدیریت به شمار می‌رود و ابزاری است کارآمد که مدیر و کارکنان از طریق آن به نقاط قوت و ضعف سازمان پی برده و با ریشه‌یابی آنها اقدامات اصلاحی جهت بهبود عملکرد را انجام می‌دهد. 

در این راستا سیمای شبکه تابان برنامه " گفتگوی ویژه "‌ راتهیه و تولید می نماید . این برنامه را مسعود حکام زاده تهیه و حسین درستکار اجرا می کند .

این برنامه چهارشنبه ها از ساعت 21 تا 21:20 به مدت 20 دقیقه به روی آنتن شبکه تابان می رود .

سال تولید: 1396


نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1