رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

گفتگوی ویژه هفته دولت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی ویژه هفته دولت

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه گفتگوی ویژه هفته دولت را که باحضور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جناب آقای دکتر  نوبخت برگزار میشود را پوشش می دهد .دراین برنامه گفتگویی پیرامون عملکرد دولت و پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان مطرح می شود . 

در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است وهمچنین جان‌فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.

علت نام‌گذاری چنین هفته‌ای این است که دولت شهید رجایی، نخستین دولت و مکتبی بود که پس از حاکمیت لیبرال‌ها بر کشور، عهده‌دار امور شد. این دولت در آن دوره بحرانی، بیش‌ترین حد تلاش و کوشش را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب از خود نشان داد، تا آنجا که جان خویش را سر آن نهاد.

در هفته دولت مسائل مهم استان از جمله اعتبارات هزینه ای و روند اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بررسی قرار می گیرد همچنین بررسی پیشرفت طرح های سفر رئیس جمهوری و مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی نیز از سایر مواردی است که مورد تاکید است .
شبکه تابان این گفتگوی ویژه را دردومین روز از هفته دولت روز چهارشنبه از ساعت 20:30 تا 21:30 به مدت 40 دقیقه ، قبل و بعد از خبر شبانگاهی به روی آنتن می برد .

سال تولید: 1395

تهیه کننده : محمود فتوحی 

کارگردان : محمد زمانی 

صدابردار: حمید خردادمهر

تصویر برداران : مریم صادقی - مهرداد ملایی - حمید محمدی 

دستیار صدا و تصویر : رضا صفایی - حامد زیبا کلام 

مجری : حسین درستکار نمایش نظرسنجی

بینندگان گرامی عملکرد صدا وسیمای مرکز یزد را در پوشش دهی برنامه های ماه محرم و پخش مراسم های عزاداری شهرستانها و استان یزد را چگونه ارزیابی می کنید؟لطفا نظرات خودراتا پایان ماه مهر اعلام بفرمایید.
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
100% 1 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیار ضعیف

کل آرا: 1