حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

گلستان نور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گلستان نور

تهیه کننده : محمد رضا بذرافشان

دستیار تهیه : حسین عقیلی

کارگردان : محسن غلامزاده

صدابردار : صدابرداران سیما

تصویربرداران : علیرضا دهقان - علی ثابت  - سید هاشم پورحسینی  - حمید محمدی

دستیار صدا و تصویر : رضا حمید نژاد - محمدعلی پور سلطانی - امیر طاهری - محمد سفلایی

 

سيماي شبكه تابان برنامه گلستان نور (ويژه ترتيل خوانی قرآن کریم ) را در ماه مبارك رمضان به صورت زنده  توليد و پخش مي كند .

در بیان اهمیت قرآن،همین بس که پیامبر اکرم(ص) فرمودند:«قرآن،از همه چیز خدا برتر است و فرمودند:برتری قرآن بر سایر سخنان،مانند برتری خداوند است،بر بندگانش

آری؛قرآن کتابی است که رستگاری انسان را در دو جهان تضمین مي کند،همچون مشعلی فروزان،انسان را،از تاریکی های جهل و نادانی رهایی می بخشد.و در سرای دیگر، او را،محبوب حضرت پروردگار می نماید.

قرآن،بهترین فتح کننده قلّه بلند عزت است.و طبق فرمایش امام باقر(ع):«قرآن همانند دو ستاره تابناک آسمانی(خورشید و ماه)، صحنه زندگی انسان ها را روشن می کند«.

قرآن در ظلمانی ترین زندگی بشر، در عصر جاهلیت،همچون انفجاری،آسمان سکوت را شکافت و یکباره،دریایی از رحمت و برکت و نور،بر کویر زندگی جاری نمود و فریادی،از عالم قدس،طنین انداز شد که هان ای انسان،ای گمگشته خسران زده،لحظه ای درنگ و تدبر نما که سند نجات و رهایی از عالم ملکوت به سویت فرستاده شد.

تولید سیمای شبکه تابان اين برنامه را هر روز راس ساعت  17:30الی 18:30 به مدت يكساعت از بارگاه امامزاده سید جعفر محمد (علیه السلام ) با تلاوت قاريان ممتاز و بين المللي  استان و حضور اقشار مختلف مردم به روي آنتن مي برد

سال تولید: 1397