جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

گلستانه - نمایش محتوای صدا

 

 


  برنامه گلستانه پنجشنبه هر هفته از ساعت 16:30 تا 16:55 به مدت 25 دقيقه با ساختار كلامي پيامي از صداي مركز يزد پخش مي شود .   ا دبیات پر بار فارسی، جلوه گاه راستین انعكاس تلاشهای هزار ساله مردم مسلمان فارسی زبان در زمینه های گوناگون هنر و معارف از حماسه و داستانهای دلكش و جذاب و تاریخ و افسانه و سیر و تفسیر قرآن و علم و عرفان و فلسفه و اخلاق است، و از اینرو، گویی از لحاظ گستردگی در مفاهیم و اشتمال بر انواع ادبی، به رود پر آب و پهناور و زلالی می ماند كه عطش هر تشنه ای را با هر ذوق و سلیقه ای كه باشد فرو می نشاند و این معنا را باید در انگیزه های اصیل این فرهنگ جستجو كرد.   گنجينه ادبيات فارسي مملو از گوهرهاي گرانقدر هنر - زيبايي - انديشه و حكمت است ، گوهر هايي كه هر كدام جهاني مي ارزد و خريداران بي شماري دارد . برنامه گلستانه از صداي مركز يزد تقديم به همراهان و همنوازان اين برنامه . گلستانه برنامه ادبي است كه در آن ضمن آگاهي بخشي به شهروندان به متون كهن فارسي و آثار و اشعار شاعران پرداخته مي شود و در هر برنامه يك شاعر معرفي مي شود و شعر او نقد مي شود . برنامه گلستانه با تقديم اين بخشها با شنوندگان همراه است : صحبت در خصوص سير تحول زبان فارسي - معرفي يك شاعر با حضور گزارشگر برنامه در شهرهاي مختلف استان و صحبت در خصوص شعر و شاعري - تصنيف زيبا - آيين نگارش و .... تهيه كننده برنامه : آقاي اميري گوينده : الهه دهقان پور صدابردار : صدابرداران توليد اين عوامل گلستانه را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند گلستانه را به همه كساني كه به شعر و شاعري علاقمندند معرفي كنيد .
گلستانه

 

برنامه گلستانه پنجشنبه هر هفته از ساعت 16:30 تا 16:55 به مدت 25 دقيقه با ساختار كلامي پيامي از صداي مركز يزد پخش مي شود .


 

ادبیات پر بار فارسی، جلوه گاه راستین انعكاس تلاشهای هزار ساله مردم مسلمان فارسی زبان در زمینه های گوناگون هنر و معارف از حماسه و داستانهای دلكش و جذاب و تاریخ و افسانه و سیر و تفسیر قرآن و علم و عرفان و فلسفه و اخلاق است، و از اینرو، گویی از لحاظ گستردگی در مفاهیم و اشتمال بر انواع ادبی، به رود پر آب و پهناور و زلالی می ماند كه عطش هر تشنه ای را با هر ذوق و سلیقه ای كه باشد فرو می نشاند و این معنا را باید در انگیزه های اصیل این فرهنگ جستجو كرد.

 

گنجينه ادبيات فارسي مملو از گوهرهاي گرانقدر هنر - زيبايي - انديشه و حكمت است ، گوهر هايي كه هر كدام جهاني مي ارزد و خريداران بي شماري دارد .


برنامه گلستانه از صداي مركز يزد تقديم به همراهان و همنوازان اين برنامه . گلستانه برنامه ادبي است كه در آن ضمن آگاهي بخشي به شهروندان به متون كهن فارسي و آثار و اشعار شاعران پرداخته مي شود و در هر برنامه يك شاعر معرفي مي شود و شعر او نقد مي شود .


برنامه گلستانه با تقديم اين بخشها با شنوندگان همراه است : صحبت در خصوص سير تحول زبان فارسي - معرفي يك شاعر با حضور گزارشگر برنامه در شهرهاي مختلف استان و صحبت در خصوص شعر و شاعري - تصنيف زيبا - آيين نگارش و ....


تهيه كننده برنامه : آقاي اميري
گوينده : الهه دهقان پور
صدابردار : صدابرداران توليد


اين عوامل گلستانه را روانه خانه هاي شما شهروندان محترم يزدي مي كنند و همواره سفارش مي كنند گلستانه را به همه كساني كه به شعر و شاعري علاقمندند معرفي كنيد .