رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

گلشن هدايت - نمایش محتوای صدا

 

 


دين همه عرصه‌های فعاليت سياسی و اقتصادی و اجتماعی انسان در زندگی را در برمي‌گيرد. چرا كه اين حيطه‌ها با ارزش های معنوی و معيارهای انسانی و وظايف انسانی مرتبط هستند. يكي از وظايف رسانه آموزش و پاسخ به سوالات مخاطبان در زمينه هاي مختلف از جمله موضوع دين است . گلشن هدايت برنامه ايست كه به سوالات تلفني مخاطبان ، از طريق كارشناسان ديني مي پردازد.   باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان و آموزش مسائل شرعي و آگاهي بخشي مناسبتهاي مذهبي رادیو يزد اقدام به تهیه و تولید برنامه ای باعنوان « گلشن هدايت » نمود. برنامه « گلشن هدايت » با ساختار پيامي در روزهای يكشنبه و سه شنبه هر هفته قبل از اذان ظهر از ساعت 11:05 به مدت 25 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود. این برنامه به منظور پاسخگویی به سئوال های دینی، اعتقادی و احکام شرعی تهیه، تولید و پخش می شود. در این برنامه از کارشناسان خبره برای پاسخگویی به سئوالات مردمی استفاده می شود. عوامل برنامه : تهيه كننده : آقاي مجيدي زاد گوينده : علي تقديري كارشناس : حاج آقا ابوترابي
Loading the player...
گلشن هدايت

دين همه عرصه‌های فعاليت سياسی و اقتصادی و اجتماعی انسان در زندگی را در برمي‌گيرد. چرا كه اين حيطه‌ها با ارزش های معنوی و معيارهای انسانی و وظايف انسانی مرتبط هستند. يكي از وظايف رسانه آموزش و پاسخ به سوالات مخاطبان در زمينه هاي مختلف از جمله موضوع دين است . گلشن هدايت برنامه ايست كه به سوالات تلفني مخاطبان ، از طريق كارشناسان ديني مي پردازد.

 

باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان و آموزش مسائل شرعي و آگاهي بخشي مناسبتهاي مذهبي رادیو يزد اقدام به تهیه و تولید برنامه ای باعنوان « گلشن هدايت » نمود.


برنامه « گلشن هدايت » با ساختار پيامي در روزهای يكشنبه و سه شنبه هر هفته قبل از اذان ظهر از ساعت 11:05 به مدت 25 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود.

این برنامه به منظور پاسخگویی به سئوال های دینی، اعتقادی و احکام شرعی تهیه، تولید و پخش می شود.

در این برنامه از کارشناسان خبره برای پاسخگویی به سئوالات مردمی استفاده می شود.

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي مجيدي زاد

گوينده : علي تقديري

كارشناس : حاج آقا ابوترابي