جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

گلشن هدايت - نمایش محتوای صدا

 

 


    برنامه « گلشن هدايت » با ساختار پيامي در روزهای يكشنبه و سه شنبه هر هفته قبل از اذان ظهر از ساعت 11:05 به مدت 25 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود.     دين همه عرصه‌های فعاليت سياسی و اقتصادی و اجتماعی انسان در زندگی را در برمي‌گيرد . چرا كه اين حيطه‌ها با ارزش های معنوی و معيارهای انسانی و وظايف انسانی مرتبط هستند . يكي از وظايف رسانه آموزش و پاسخ به سوالات مخاطبان در زمينه هاي مختلف از جمله موضوع دين است . گلشن هدايت برنامه ايست كه به سوالات تلفني مخاطبان ، از طريق كارشناسان ديني مي پردازد.   باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان و آموزش مسائل شرعي و آگاهي بخشي مناسبتهاي مذهبي رادیو يزد اقدام به تهیه و تولید برنامه ای باعنوان « گلشن هدايت » نمود.       این برنامه به منظور پاسخگویی به سئوال های دینی، اعتقادی و احکام شرعی تهیه، تولید و پخش می شود.     در این برنامه از کارشناسان خبره برای پاسخگویی به سئوالات مردمی استفاده می شود.      
Loading the player...

 

 

برنامه « گلشن هدايت » با ساختار پيامي در روزهای يكشنبه و سه شنبه هر هفته قبل از اذان ظهر از ساعت 11:05 به مدت 25 دقیقه از رادیو يزد پخش می شود.

 

 

دين همه عرصه‌های فعاليت سياسی و اقتصادی و اجتماعی انسان در زندگی را در برمي‌گيرد . چرا كه اين حيطه‌ها با ارزش های معنوی و معيارهای انسانی و وظايف انسانی مرتبط هستند . يكي از وظايف رسانه آموزش و پاسخ به سوالات مخاطبان در زمينه هاي مختلف از جمله موضوع دين است . گلشن هدايت برنامه ايست كه به سوالات تلفني مخاطبان ، از طريق كارشناسان ديني مي پردازد.

 

باتوجه به اهمیت دین در زندگی انسان و آموزش مسائل شرعي و آگاهي بخشي مناسبتهاي مذهبي رادیو يزد اقدام به تهیه و تولید برنامه ای باعنوان « گلشن هدايت » نمود.

 

 

 

این برنامه به منظور پاسخگویی به سئوال های دینی، اعتقادی و احکام شرعی تهیه، تولید و پخش می شود.

 

 

در این برنامه از کارشناسان خبره برای پاسخگویی به سئوالات مردمی استفاده می شود.

 

 

 

تاریخ تولید: 1393

عوامل برنامه :

تهيه كننده : آقاي مجيدي زاد

گوينده : سلطانپور

كارشناس : حاج آقا ابوترابي

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
اقا اسم مجریتون رو درست کنید حمید سلطانپور مهدی ۱۳۹۳/۱۱/۱۷ ۱۵:۲۴

مهدی
اقا اسم مجریتون رو درست کنید

حمید سلطانپور
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱۷ ۱۵:۲۴