رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

گلهاي بهشت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه گلهاي بهشت به تهيه كنندگي و كارگرداني فاطمه زارع برنامه خاص خردسالان است با ويژگيهاي بومي و ساختار تركيبي نمايشي در گروه كودك راديو يزد كه روزهاي زوج هفته از ساعت 16:35 به مدت 15 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود . برنامه گلهاي بهشت به طرح موضوعي مناسب خردسالان و كودكان و آموزش آنها مي پردازد . باورهاي ديني ، اجتماعي مفاهيمي هستند كه بايد از ابتداي زندگي در روح و ذهن كودك نهادينه شود تجربيات جوامع غربي ثابت كرده است كه بهترين قانون اجتماعي و كنترل عمومي ، رشد و پرورش انگيزه ‏هاي دروني است. بايد روح و تفكر ديني و اجتماعي را در ذهن و رفتار كودك زنده و ماندگار كرد. برنامه گلهاي بهشت صداي مركز يزد سعي كرده است تا با بهره گيري از بازيگران خردسال در قالب گفتگو و نمايش بسياري از مفاهيم ديني و اجتماعي و موضوعات مربوط به اخلاق مانند حق الناس و ادب كلامي و رفتاري را به مخاطبان اين سن اموزش دهد. ديگر عوامل اجراي برنامه گلهاي بهشت عبارتند از : صدابردار : جمال فلاح بازيگران خردسال  : ساجده خدا مرادي - مريم امراللهي و آرمان جعفري مجري : خانم تقي زاده
گلهاي بهشت

برنامه گلهاي بهشت به تهيه كنندگي و كارگرداني فاطمه زارع برنامه خاص خردسالان است با ويژگيهاي بومي و ساختار تركيبي نمايشي در گروه كودك راديو يزد كه روزهاي زوج هفته از ساعت 16:35 به مدت 15 دقيقه از صداي مركز يزد پخش مي شود .

برنامه گلهاي بهشت به طرح موضوعي مناسب خردسالان و كودكان و آموزش آنها مي پردازد . باورهاي ديني ، اجتماعي مفاهيمي هستند كه بايد از ابتداي زندگي در روح و ذهن كودك نهادينه شود تجربيات جوامع غربي ثابت كرده است كه بهترين قانون اجتماعي و كنترل عمومي ، رشد و پرورش انگيزه ‏هاي دروني است. بايد روح و تفكر ديني و اجتماعي را در ذهن و رفتار كودك زنده و ماندگار كرد.

برنامه گلهاي بهشت صداي مركز يزد سعي كرده است تا با بهره گيري از بازيگران خردسال در قالب گفتگو و نمايش بسياري از مفاهيم ديني و اجتماعي و موضوعات مربوط به اخلاق مانند حق الناس و ادب كلامي و رفتاري را به مخاطبان اين سن اموزش دهد.

ديگر عوامل اجراي برنامه گلهاي بهشت عبارتند از :
صدابردار : جمال فلاح
بازيگران خردسال  : ساجده خدا مرادي - مريم امراللهي و آرمان جعفري
مجري : خانم تقي زاده