رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

گل های بهشت - نمایش محتوای صدا

 

 


برنامه گل های بهشت، برنامه ویژه خردسالان است که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 15 دقيقه از رادیو يزد به صورت ضبطی پخش مي شود.

تهيه كننده : فاطمه زارع

گوينده :  مریم تقی زاده

نويسنده : فاطمه زارع

صدابردار : جمال فلاح  

برنامه گل های بهشت، برنامه ویژه خردسالان است که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 12:00 به مدت 15 دقيقه از رادیو يزد به صورت ضبطی پخش مي شود.

درجه نفوذ رسانه در جوامع و تأثيرات آن به‌ حدي است كه آموزش رسانه، به ضرورتي اجتناب‌ناپذير تبديل شده است.
بايد تأكيد كرد كه كودكان و نوجوانان كه رسانه در جامعه پذير كردن آنها نقش بسزايي دارد، از نظر نحوه استفاده از رسانه و تأثيرپذيري از آن با والدين خود تفاوت كامل دارند . آنها بين «جهان» و «جهان رسانه‌اي » فرق نمي‌گذارند و در به كارگيري رسانه بسيار راحت تر از والدين خود عمل مي‌كنند.

برنامه گلهاي بهشت به طرح موضوعي مناسب خردسالان و كودكان و آموزش آنها مي پردازد . باورهاي ديني ، اجتماعي مفاهيمي هستند كه بايد از ابتداي زندگي در روح و ذهن كودك نهادينه شود تجربيات جوامع غربي ثابت كرده است كه بهترين قانون اجتماعي و كنترل عمومي ، رشد و پرورش انگيزه ‏هاي دروني است. بايد روح و تفكر ديني و اجتماعي را در ذهن و رفتار كودك زنده و ماندگار كرد.

 گلهاي بهشت  سعي كرده است تا با بهره گيري از بازيگران خردسال در قالب گفتگو و نمايش، بسياري از مفاهيم ديني و اجتماعي و موضوعات مربوط به اخلاق مانند احترام به پدر و مادر و ادب كلامي و رفتاري را به مخاطبان اين سن آموزش دهد.

در این برنامه با خردسالان صحبت می شود و در بحث برنامه  شرکت می کنند.

در آیتم جنگل قصه ها، یک قصه مرتبط با موضوع برنامه در قالب نمایش اجرا می شود .

از ترانه های کودکانه در برنامه نیز استفاده می شود .

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با تشكر از برنامه خوب و جذابتون مي خواستم ببينم... حليمه ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۱۷

حليمه
با تشكر از برنامه خوب و جذابتون مي خواستم ببينم كوچولوهايي كه تو برنامه تون حضور دارند آموزش خاصي ديده اند چون فرزند من هم خيلي علاقمند است در برنامه تون حضور پيدا كند چه كار بايد بكند .
مدير سايت : با تشكر از پيام شما . اين كوچولوها با توجه به استعدادي كه در اين زمينه داشتند انتخاب شدند فرزند شما هم اگر استعداد و علاقه اين كار را دارد مي تواند با 38221046 تماس بگيريد .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۱:۱۷