جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

یزدانه - نمایش محتوای صدا

 

 


مهم ترین نقش و کارکرد رسانه های جمعی، پی جویی و گردآوری اطلاعات درمورد حوادث و رویدادهای ملی و فراملی و انتقال آن ها به عموم مردم بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب گروهی است. انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ما، اصلی ترین رسالت رسانه های جمعی از جمله رادیو و تلویزیون به شمار می رود.از سوی دیگر برای پاسخ گویی به نیازهای تفریحی افراد انسانی، رسانه های معاصر وظایف گوناگونی برعهده دارند. در دنیای کنونی به سبب فشار کار روزانه و شرایط دشوار زندگی ماشینی، انسان ها بیش از هر زمان به استراحت نیاز دارند و اگر برنامه های مناسبی وجود نداشته باشند که اوقات فراغت آن ها را پر کند و خستگی ها و اضطراب ها و دلهره های آن ها را تسکین دهد، خیلی زودتر از حد معمول فرسوده و از کار افتاده خواهند شد. رادیو یزد نیز برای تحقق این رسالت و فراهم آوردن اوقاتی آرامش بخش و مفرح همراه با اطلاع رسانی، برنامه یزدانه را تهیه کرده است. یزدانه می کوشد تا آخرین اخبار و اطلاعات ترافیکی ، هواشناسی ، تحولات بازار بورس و نیز رویدادهای  خبری استان را به سمع شنوندگان برساند.بهره مندی از نظرات متخصصان در زمینه های مختلفی همچون پزشکی ، تغذیه ، گردشگری و ...باعث افزایش سطح اطلاع رسانی برنامه و رضایت مندی شنوندگان شده و پخش موسیقی های متنوع فضایی نشاط بخش را ایجاد کرده است. برنامه یزدانه ، به اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف مورد نیاز جامـعه امروزی که از اهمیت زیادی برخوردار است، می پردازد که پیامد این اطلاع رسانی، آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان برنامه است . این برنامه جمعه ها  رأس ساعت 18:30 به مدت 120 دقیقه از رادیو یز د پخش می شود . یزدانه رابا بخشهای زیر بشنوید: • گفتگو با نماینگان مجلس شورای اسلامی درباره ی عملکرد خودشان در استان • طنز تأمینی (2 قطعه) • آیتم یک فنجان خنده : یک گزارشگر بین مردم برود و مردم جک و لطیفه تعریف کنند . • خبرهای شنیدنی و جذاب ، خبرهای فرهنگی و اجتماعی • آیتم آموزشی (بسته ی صوتی) • گفتگو با کارشناس درباره ی خشکسالی و صرفه جویی در مصرف آب و ... • اطلاع رسانی درباره ی اکران فیلم ها و تئاترهای هفته ی آینده

تهیه کننده: محمد جلال اقتصادی

گوینده: حسین درستکار

نویسنده: مهدیه حسین مرشدی

صدابردار: محمدرضا حکیمی

مهم ترین نقش و کارکرد رسانه های جمعی، پی جویی و گردآوری اطلاعات درمورد حوادث و رویدادهای ملی و فراملی و انتقال آن ها به عموم مردم بدون در نظر گرفتن سلسله مراتب گروهی است.
انتقال سریع، بی طرفانه و آگاهی بخش اخبار و وقایع دنیای ما، اصلی ترین رسالت رسانه های جمعی از جمله رادیو و تلویزیون به شمار می رود.از سوی دیگر برای پاسخ گویی به نیازهای تفریحی افراد انسانی، رسانه های معاصر وظایف گوناگونی برعهده دارند. در دنیای کنونی به سبب فشار کار روزانه و شرایط دشوار زندگی ماشینی، انسان ها بیش از هر زمان به استراحت نیاز دارند و اگر برنامه های مناسبی وجود نداشته باشند که اوقات فراغت آن ها را پر کند و خستگی ها و اضطراب ها و دلهره های آن ها را تسکین دهد، خیلی زودتر از حد معمول فرسوده و از کار افتاده خواهند شد.
رادیو یزد نیز برای تحقق این رسالت و فراهم آوردن اوقاتی آرامش بخش و مفرح همراه با اطلاع رسانی، برنامه یزدانه را تهیه کرده است.
یزدانه می کوشد تا آخرین اخبار و اطلاعات ترافیکی ، هواشناسی ، تحولات بازار بورس و نیز رویدادهای  خبری استان را به سمع شنوندگان برساند.بهره مندی از نظرات متخصصان در زمینه های مختلفی همچون پزشکی ، تغذیه ، گردشگری و ...باعث افزایش سطح اطلاع رسانی برنامه و رضایت مندی شنوندگان شده و پخش موسیقی های متنوع فضایی نشاط بخش را ایجاد کرده است.
برنامه یزدانه، به اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف مورد نیاز جامـعه امروزی که از اهمیت زیادی برخوردار است، می پردازد که پیامد این اطلاع رسانی، آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان برنامه است . این برنامه جمعه ها  رأس ساعت 18:30 به مدت 120 دقیقه از رادیو یزد پخش می شود .
یزدانه رابا بخشهای زیر بشنوید:
• گفتگو با نماینگان مجلس شورای اسلامی درباره ی عملکرد خودشان در استان
• طنز تأمینی (2 قطعه)
• آیتم یک فنجان خنده : یک گزارشگر بین مردم برود و مردم جک و لطیفه تعریف کنند .
• خبرهای شنیدنی و جذاب ، خبرهای فرهنگی و اجتماعی
• آیتم آموزشی (بسته ی صوتی)
• گفتگو با کارشناس درباره ی خشکسالی و صرفه جویی در مصرف آب و ...
• اطلاع رسانی درباره ی اکران فیلم ها و تئاترهای هفته ی آینده

سال تولید: 1399