جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

یک شاخه نور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یک شاخه نور

Loading the player...

تولید سیمای شبکه تابان برنامه یک شاخه نور را در خصوص تفسیر قران تهیه وتولید می نماید .این برنامه  در مدت زمان 7 دقیقه با حضور کارشناسان قرانی به تفسیرآیانی از 30 جزء قران کریم می پردازد و بلافاصله پس از آن ترتیل قران همان جزء قران بطور کامل پخش میگردد .

ماه مبارک رمضان در روایات اسلامی ماه میهمانی خدا خوانده شده است و خداوند متعال از بندگان در این ماه در نهایت کرامت و مهربانی پذیرایی می کند. خداوند تبارک و تعالی اهمیت شایانی برای ماه مبارک رمضان قائل شده چنانچه آیات متعددی در باب فضیلت ماه مبارک رمضان و ثواب روزه داشتن این ماه ذکر شده است.

در ماه مبارک رمضان خوان نعمت الهی برای همه گسترده می شود و هر کس به قدر ظرفیت خود از این فرصت استفاده کند و ظرفیت اش را افزایش دهد. مومنین در این ضیافت الهی با روزه داری، شب زنده داری و عبادت، تلاوت قرآن، دعا، استغفار، دادن صدقه، دادن اطعام و افطاری به نیازمندان و... روح و جان خود را صیقل داده و از چشمه فیض الهی رمضان، سیراب می کنند.

تقویت تقوا، پرهیزگاری و آرامش روان و جسم از مهمترین برکات معنوی ماه مبارک رمضان است. ماه مبارک رمضان فرصتی است تا همه مسلمانان با تدبر عمیق تر در آیات قرآن، وحدت خود را بیشتر تقویت کرده و نقشه های تفرقه افکنانه دشمنان را خنثی کنند.

یک شاخه نور در ماه مبارک رمضان هر روزاز ساعت 16:53 به مدت 7 دقیقه قبل از ترتیل خوانی هرروز با قران ، پخش می شود.

سال تولید: 1395

تهیه کننده : عباس برزگر

کارگردان تلویزیونی و نورپرداز : ابوالفضل دهقانیزاده

تصویربردار : سید هاشم پورحسینی 

صدابردار : مرضیه حسن زاده

دستیارصدا و تصویر : محمد خدام 

تدوین : محمد جواد شفیع حسینی نمایش نظرسنجی

اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا و پخش برنامه های آگاهی سازی مخاطب را از برنامه های صداوسیمای مرکز یزد چگونه ارزیابی می کنید؟
% آرا
0% 0 a. بسیار خوب
0% 0 b. خوب
0% 0 c. متوسط
0% 0 d. ضعیف
0% 0 e. بسیارضعیف

کل آرا: 0